Доделени ваучерите во ЏК „Дрим“ – Струга

И членовите на џудо клубот „Дрим“ од Струга ги добија ваучерите што ги додели Агенцијата за млади  и спорт.

   

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *